Kategorie
TOP produkty

Naše cena:

Naše cena:

Začínáme s blogem o úspoře vody a elektrické energie

Tak jsem se rozhodl začít psát pro náš e-shop také blog, který se bude týkat možnosti úspor provozních nákladů v rámci domácností, ale také firem, hotelů a dalších ubytovacích zařízení budov apod. Prostě všech prostor, kde se svítí a teče voda a tudíž se jedná o naše potenciální zákazníky.Mnohé z vás jistě napadne, co mě vedlo k tomuto tématu. Samozřejmě se můžu tvářit, že je to pouze starost o vaši peněženku a hlavně o životní prostředí, pravdou však je, že je to také starost o moji peněženku. Nechápete? Vysvětlím...

V roce 2014 jsem se pustil do projektu vytvoření chráněné dílny se zaměřením na produkci spořičů vody. Rozjezd se dal zvládnout i díky možnosti získání dotací od ÚP na zřízení chráněných pracovních míst a také díky dotacím na jejich provoz. Vytvořili jsme vlastní sérii spořičů vody, které nyní nabízíme pod značku EcoWaterSaver. Produkt jsme měli, teď zbývalo najít zákazníky a hlavně začít prodávat. Nebudu tvrdit, že jsme se spořiči vody objevili Ameriku. Na trhu již existovalo několik značek spořičů vody od různých výrobců, nám se však podařilo vytvořit kvalitní sérii výrobků a nabízet je za cenu výrazně nižší než konkurence. Tím se naplňovalo ono slovíčko ECO z názvu naší značky - ECOlogical a ECOnomical, no a WaterSaver znamená spořič vody. Spustili jsme náš první eshop www.usporneperlatory.cz a také oslovovali další zákazníky prostřednictvím různých kanálů.

A já doufám, že se mě podaří oslovit další potenciální zákazníky i prostřednictvím tohoto blogu. Nechci však tento blog pojmout jako lacinou reklamu našich produktů. Chci vám zprostředkovat své znalosti, získané zkušenosti a poznatky z oblasti úspory vody a nově také z oblasti LED osvětlení, protože v polovině roku 2015 jsme navázali spolupráci s českou firmou TESLA Lighting a náš sortiment rozšířili také o LED žárovky a LED osvětlení značky TESLA. A tak vzniknul tento náš další e-shop www.vimejakusetrit.cz, který je již zaměřen nejen na úsporu vody, ale také na úsporu elektrické energie v oblasti svícení.

Během necelého roku se nám tak podařilo nejen sestavit ucelené řešení pro úsporu nákladů v oblasti spotřeby vody a elektrické energie, ale hlavně vybudovat fungující firmu, která je svým posláním prospěšná v několika rovinách:

- nabízíme produkty, které přispívají k ochraně životního prostředí
- používám našich produktů šetříte své vlastní peníze
- nákupem našich produktů podporujete naše zdravotně znevýhodněné zaměstnace

Abychom v tomto všem mohli i dále pokračovat, musíme však myslet i na tu naši peněženku, jak bylo zmíněno v úvodu a minimálně udržet naše stávající tempo prodejů. Pokud v tom pomůže i tento blog, bude to jen dobře. Vy můžete naopak čtením tohoto blogu získat více informací o našich produktech a nákupem našich produktů snížit vaše náklady a zároveň pomoc dobré věci!

25.9.2015