Kategorie
TOP produkty

Naše cena:

Naše cena:

O nás

Naše společnost ADON servis s.r.o., která provozuje internetový obchod www.VimeJakUsetrit.cz, byla založena jako chráněná dílna se zaměřením na produkci výrobků pro úsporu vody pod značkou EcoWaterSaver. Díky spolupráci s firmou TESLA Lighting jsme dále naši nabídku rozšířili o LED žárovky a LED osvětlení renomované značky TESLA. Tím vznikla i myšlenka založení e-shopu s produkty pro snižování provozních nákladů v domácnostech, hotelech, firmách a dalších institucích.

Postupně jsme rozšiřovali produktovou nabídku v našem e-shopu a nyní již u nás můžete najít i produkty, které sice přímo nesouvisejí se snižováním provozních nákladů, nicméně jsme přesvědčeni o kvalitě a užitečnosti těchto produktů a proto jsme je do nabídky zařadili a věříme, že jejich užitnou hodnotu oceníte i vy. Jedná se především o zavazadla značek Tucano a Thule. Jako doplněk k LED osvětlení pak nabízíme velmi kvalitní baterie japonské značky Fujitsu.

V našem e-shopu nám jde především o kvalitu nabízených výrobků a poskytovaných služeb. Všechny produkty pro náš e-shop pečlivě vybíráme a před jejich zařazením do naší nabídky je testujeme a díky tomu se s vámi můžeme podělit o vlastní zkušenosti s těmito výrobky. Nejsme tedy jen "posunovači krabic", všechny výrobky jsme měli v ruce a pečlivě je testovali.

V současné době však stále především nabízíme zákazníkům našeho e-shopu komplexní řešení pro úsporu vody a to od značek EcoWaterSaver a NEOPERL. Spořiče vody EcoWaterSaver vynikají především svojí kvalitou zpracování a především pak vynikajícím poměrem mezi pořizovací cenou a potenciálem úspory vody. Díky tomu je návratnost vaší investice do úspory vody běžně méně než 1 měsíc. Přitom záruka na spořiče vody EcoWaterSaver je poskytována v délce 5 let a životnost spočičů vody je při správné péči i více než 10 let.

Protože u naší produktové nabídky klademe důraz především na kvalitu výrobků, pro úspory v oblasti elektrické energie, jsme se rozhodli zařadit LED žárovky a LED svítidla značky TESLA. TESLA Lighting je českou značkou a řadí se mezi významné inovativní společnosti na trhu s LED svítidly. Díky velkému důrazu na vývoj ve vlastních laboratořích, nabízí na trhu nejmodernější LED světelné zdroje krátce po jejich ověření ve specializovaných zkušebnách. Následně jsme naši nabídku doplnili o LED svítící program české firmy Solight. Solight je dynamická firma, která se nebojí nových produktů a inovací, avšak při dokonalé kontrole kvality. Solight na většinu svých LED produktů nabízí, stejně jako TESLA, nadstandardní záruku 3 roky.

Mezi naše spokojené zákazníky patří domácnosti, hotely, restaurace, firmy, školy, školy, úřady a mnoho dalších. Budeme rádi, když se mezi naše zákazníky zařadíte také Vy.


Nákupem našich produktů podporujete zaměstnávání zdravotně znevýhodněných pracovníků.

Používáním našich produktů výrazně přispíváte k ochraně životního prostředí a udržitelnosti zdrojů pitné vody!

Děkujeme

www.adonservis.cz